ورود آزمایشگاه های مجازی به دانشگاه فیسک
نوشته شده در تاریخ 1400/5/16 ساعت 3:27 بامداد
Image Not Loaded

HBCU داراي رتبه برتر يکي از اولين پرديس هاي واقعيت مجازي در کشور را معرفي مي کند که مزاياي يادگيري مجازي و حضوري را براي دانش آموزان به ارمغان مي آورد.

دانشگاه فيسک ، HTC VIVE و T-Mobile (NASDAQ: TMUS)و VictoryXR با يکديگر همکاري کرده اند تا اولين آزمايشگاه در نوع خود را براي دانش آموزان در رشته هاي پزشکي و مرتبط با زيست شناسي را راه اندازي کنند.

دانشگاه فيسک ، واقع در نشويل ، تنسي ، يکي از رتبه هاي برتر HBCU در کشور است. اين مدل جديد يادگيري ترکيبي از تجربه حضوري در کلاس درس با فناوري VR مجهز به 5G است و دانش آموزان را قادر مي سازد تا ساختار اسکلتي کامل ، ساختار ماهيچه ها و يازده سيستم اندام انساني را در حالي که هنوز به صورت حضوري با همکلاسي ها و مربيان خود درگير هستند ، کشف کنند. در گذشته ، دانشگاه فيسک به دليل هزينه بالا و نگهداري ، جسد خريداري نمي کرد. اما با يک آزمايشگاه جسد مجازي ، دانشگاه مي تواند يادگيري علمي پيشرفته اي را ارائه دهد که مقرون به صرفه و نگهداري آن آسان است. جسد مجازي تنزل نمي يابد و با گذشت زمان مي توان تخصص هاي بيشتري را به نرم افزار اضافه کرد مانند روش هاي جراحي ، يادگيري مقايسه اي بين انسان و حيوان و همچنين ميکروبيولوژي در سطح سلولي.

علاوه بر اين ، اين همکاري به دانشگاه فيسک امکان مي دهد دوره هاي حضوري تاريخچه واقعيت مجازي را ارائه دهد که به دانش آموزان اجازه مي دهد از مکان هايي که قبلاً فقط در يک کتاب يا فيلم ديده شده است ديدن کنند. برخي از اين مکانها شامل مکانهاي کليدي حقوق شهروندي مانند بايکوت اتوبوس مونتگومري ، پل ادموند پتوس در سلما ، آلاباما ، متل لورن در ممفيس ، تنسي ، و مرکز خريد ملي در واشنگتن دي سي است.

استيو گرابز ، مديرعامل VictoryXR مي گويد: "ظهور واقعيت مجازي در حال بازتعريف کلاس درس است." "آموزش از راه دور مشکلاتي دارد و پرديس هاي واقعيت مجازي اساتيد و دانشجويان را قادر مي سازد تا دوباره براي آموزش ، يادگيري و حل مشکلات گرد هم آيند."

اشتراک گذاری مطلب
تست