درباره ما
مختصري درباره ي دانش تجهيز فرزانه
شرکت دانش تجهيز فرزانه به شماره 2721 و برند فروش تکنو آموزش افتخار دارد با الطاف الهي و تلاش مستمر گامي مؤثر در جهت بهبود امر آموزش بردارد. تجربه چندين ساله اعضاي شرکت در توليد تجهيزات آزمايشگاهي و تدريس دانشگاه در کنار ساير ويژگي‌ها، محصولات شرکت را کاملاً منحصر به فرد نموده است، همچنين اين شرکت عضو بزرگترين انجمن استانداردهاي آموزشي دنيا Worlddidac مي باشد. اين شرکت از شرکت‌هاي دانش بنيان مستقر در پارک علم و فناوري است که داراي قرارداد همکاري با دانشگاه صنعتي شريف است و در زمينه طراحي و ساخت تجهيزات آزمايشگاهي و کارگاهي مربوط به کليه‌ي گرايش‌هاي رشته فني و مهندسي بر اساس استانداردهاي بين‌المللي فعاليت دارد. مهم ترين رسالت شرکت، ساخت صنايع آزمايشگاهي مجازي و فرهنگ‌سازي اين مهم در نظام آموزشي کشور مي‌باشد. صنايع آزمايشگاهي مجازي در واقع شبيه‌ساز دستگاه‌هاي آزمايشگاهي واقعي هستند. کشورهاي توسعه يافته نظام آموزشي خود را به سمت استفاده از صنايع آزمايشگاهي مجازي سوق داده‌اند، چرا که با هزينه بسيار کم و باور نکردي مي‌توانند دستگاه‌هاي آزمايشگاهي با قابليت بالا در محيط مجازي داشته باشند. اعتقاد مديران شرکت اين است که صنايع آزمايشگاهي مجازي مي‌توانند تغيير و تحول شگرفي در عرصه‌ي آموزش کشور بوجود آورد و همچنين تأثير بسزايي در ايجاد آموزش از راه دور و در نتيجه پيشگيري از شيوع هر گونه ويروس واگير دار از جمله کرونا خواهد داشت.
ويژگي هاي دانش تجهيز فرزانه
کيفيت
شرکت دانش تجهيز فرزانه اولين و تنها توليد کننده صنايع آزمايشگاهي مجازي ميباشد که عضويت در بزرگترين انجمن تجهيزات آزمايشگاهي worlddidac ، نشان از کيفيت بالاي محصولات اين شرکت مي باشد .
سرعت
شبيه ساز هاي آزمايشگاهي مجازي تحت وب بوده و اين امر باعث بالاترين سرعت ممکن در ارائه ي محصول به مشتري خواهد شد. و از هر مکان و در هر زمان قابل استفاده خواهند بود. همچنين محصولات سخت افزاري در کمترين زمان ممکن توسط شرکت آمده ي تحويل خواهد شد.
پشتيباني
شرکت دانش تجهيز فرزانه با داشتن کادري مجرب و متخصص در پشتيباني اين اطمينان را به شما خواهد داد که هر گونه مشکل ايجاد شده در محصولات را در کمترين زمان براي شما حل خواهد کرد.
مشتريان ما
تست